پرداخت مطالبات گندمکاران وهزینه طرح های عمرانی در بدترین شرایط

همانطور که در جنگ های نظامی مقاومت شده،اکنون نیز مقاومت می کنیم و امسال ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای مطالبات گندمکاران و طرح های عمرانی پرداخت شد. نوبخت معاون رئیس جمهور
quote آگوست, 2015 بدون نظر اخبار, اخبار حوزه عمران و ابنیه

محمدباقر نوبخت در هجدهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزاری شد، اظهار داشت: این جلسه در شرایطی برگزار می شود که ما شدیدترین تحریم‌ تاریخ معاصر را تجربه می‌کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، افزود: آخرین تحریم قبل از تحریم کنونی، تحریم عراق بود آن هم در شرایطی که فروش نفت در برابر غذا بود این در حالی است که تحریم کنونی حتی حق مبادله یک بشکه نفت را در ازای غذا و دارو را از ملت ایران سلب کرده اند.

وی با بیان اینکه ۴ سال از عمر دولت تدبیر و امید با چالش تحریم درگیر بوده است، افزود: با وجود جدیتی که در استان وجود دارد نوعی تمسخر است به آنهایی که گمان می‌کنند می‌توانند ملت را به زانو در بیاورند.

وی با اشاره به اینکه خود را را مسئول می دانیم تا به آنچه قول داده ایم عمل کنیم، خاطر نشان کرد: با وجود اینکه دولت در سخت ‌ترین شرایط تحریم قرار گرفته اما حقوق کارمندان نه تنها به تعویق نیفتاده لیکن با افزایش ۲۰ درصدی نیز روبرو بوده است و همچنین پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش نیز تماما پرداخت گردید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *